Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 17.5.2021

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. Žáci se hned ráno testovali mimo svou kmenovou třídu a bylo jim puštěno instruktážní video.
Testování proběhlo v pozitivní atmosféře a bylo patrné, že jsou žáci na něj dobře z domova připraveni a nemají žádný strach. Chceme Vám za to touto cestou poděkovat.
Všech 99 testovaných žáků bylo negativních.