Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

NATURE RUN (Plačková)

4.10. 2020 se podílelo 24 dětí naší školy na organizaci velkého, prestižního závodu Nature Run.

Musím všechny dobrovolníky nesmírně pochválit!!!

Přišli brzy ráno, v době, kdy mohli ještě spát. Přišli dříve, než museli. Vzorně se chovali u prezentace.  Došli pěšky (bez reptání) i na vzdálená stanoviště, odvedli výborně svoji práci. A ještě pomohli vytvořit úžasnou atmosféru pro závodníky.

Jejich povzbuzování bylo fantastické. Alespoň, co mohu říct za svoji skupinu u ZOO a v Lidových sadech, která si získala obrovské sympatie všech!!!
Závodníci měli před sebou poslední část běhu na 12 a 23 km. (V „nohách“ 10 a 20 km.) Byli unavení… ale povzbuzování našich dětí bylo tak úžasné, že se jim na tváři objevil úsměv, mávali, ožívali a rozkvétali před očima.

Skupinka „statečných“ převážně ze 6.A a 7.A zůstala až to pozdního odpoledne a pomohla i se skládáním plotů a likvidací reklamních ploch a značení.
Byla jsem na naše děti hrdá!!!
Děkuji za účast. Věřím, že se dětem atmosféra závodu líbila. Odnesly si zkušenost, zážitky i tričko a bundu.

Příští rok snad zase….

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.