Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

NATURE RUN (Plačková)

4.10. 2020 se podílelo 24 dětí naší školy na organizaci velkého, prestižního závodu Nature Run.


Musím všechny dobrovolníky nesmírně pochválit!!!


Přišli brzy ráno, v době, kdy mohli ještě spát. Přišli dříve, než museli. Vzorně se chovali u prezentace.  Došli pěšky (bez reptání) i na vzdálená stanoviště, odvedli výborně svoji práci. A ještě pomohli vytvořit úžasnou atmosféru pro závodníky.


Jejich povzbuzování bylo fantastické. Alespoň, co mohu říct za svoji skupinu u ZOO a v Lidových sadech, která si získala obrovské sympatie všech!!!
Závodníci měli před sebou poslední část běhu na 12 a 23 km. (V „nohách“ 10 a 20 km.) Byli unavení… ale povzbuzování našich dětí bylo tak úžasné, že se jim na tváři objevil úsměv, mávali, ožívali a rozkvétali před očima.

Skupinka „statečných“ převážně ze 6.A a 7.A zůstala až to pozdního odpoledne a pomohla i se skládáním plotů a likvidací reklamních ploch a značení.
Byla jsem na naše děti hrdá!!!
Děkuji za účast. Věřím, že se dětem atmosféra závodu líbila. Odnesly si zkušenost, zážitky i tričko a bundu.
 

Příští rok snad zase….

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.