NATURE RUN LIBEREC 2022 (Plačková)

15.10. 2022 se podílelo 18 dětí naší školy (+3 bývalí žáci) na organizaci velkého prestižního závodu Nature Run.
Běžci si mohli vybrat ze dvou tratí různé délky. A to v délce 12 km nebo 22 km. Nechyběl ani „rodinný běh“, který malým i velkým závodníkům nabídl 2,5 km dlouhou trasu.
Musím všechny dobrovolníky nesmírně pochválit!!! Jako snad již tradičně!!! :-)
Celou noc pršelo!!! Ráno pršelo!!! Celý den pršelo!!! Přesto dodrželi slib a přišli brzy ráno. V době, kdy mohli ještě spát. Vzorně se chovali u prezentace.  Došli pěšky (bez reptání) i na vzdálená stanoviště, odvedli výborně svoji práci.
A ještě pomohli vytvořit úžasnou atmosféru pro závodníky. Jako tradičně u ZOO, v Lidových sadech a na České chalupě.
Skupinka „statečných“ ze 7.A, 7.B, 8.A (největší skupina), 9.A a 9.B. zůstala až to pozdního odpoledne a pomohla i se skládáním plotů a likvidací reklamních ploch a značení.
Byla jsem na naše děti hrdá!!!
Děkuji za účast. Věřím, že se dětem atmosféra závodu líbila. Odnesly si zkušenosti, zážitky i designem velmi povedené tričko, bundu, vak na boty a klíčenku.

Příští rok snad zase….

Aktuality - Mattoni Liberec Nature Run 2022 - RunCzech