Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

NATURE RUN LIBEREC 2021 (Plačková)

2.10. 2021 se podílelo 17 dětí naší školy na organizaci velkého, prestižního závodu Nature Run.
Běžci si mohli vybrat ze dvou tratí různé délky. A to v délce 12km nebo 23km. Nechyběl ani dm rodinný běh, který malým i velkým závodníkům nabídl 2,5km dlouhou trasu. Na všechny závodníky v cíli čekala medaile a finisherské tričko.
Musím všechny dobrovolníky nesmírně pochválit!!! Jako snad již tradičně!!! :-)
 V době COVIDU - v rámci dodržení pravidel - věnovali čas testování. Přišli brzy ráno, v době, kdy mohli ještě spát. Vzorně se chovali u prezentace.  Došli pěšky (bez reptání) i na vzdálená stanoviště, odvedli výborně svoji práci. 
A ještě pomohli vytvořit úžasnou atmosféru pro závodníky. Jejich povzbuzování bylo fantastické. Alespoň, co mohu říct za svoji skupinu u ZOO a v Lidových sadech, která si získala obrovské sympatie všech!!!
Skupinka „statečných“ ze  6.A , 7.A , 7.B, 8.B, 9,A, 9.B. zůstala až to pozdního odpoledne a pomohla i se skládáním plotů a likvidací reklamních ploch a značení.
Byla jsem na naše děti hrdá!!!
Děkuji za účast. Věřím, že se dětem atmosféra závodu líbila. Odnesly si zkušenost, zážitky i tričko a bundu.
 
Příští rok snad zase….