Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Natáčení pořadu Bludiště v Ostravě (Marková)

V úterý 21.2.2012 se naši deváťáci zúčastnili natáčení oblíbeného soutěžního pořadu Bludiště ve studiu České televize v Ostravě. Zde se náš čtyřčlenný tým (Anetka Šátková, Ondra Pešek, Petr Patrman a Honza Železný) utkal s gymnáziem z Poličky. Náš tým nesl hrdé jméno Tygři a během dlouhé cesty autobusem jsme k němu vymysleli i soutěžní pokřik: "My jsme Tygři z Liberce, budem dnešní výherce! Nikoho se nebojíme a soupeře rozdrtíme!" Ke štěstí nám měl dopomoci i náš maskot - velký plyšový bílý tygr. Výhra se ale nakonec nekonala a to i přesto, že jsme měli skoro celou dobu výrazný bodový náskok a fandil nám prý dokonce i celý štáb České televize. Poslední dvě disciplíny se nám však příliš nevydařily, vše se otočilo a gymnázium zvítězilo. Přesto jsme na náš tým pyšní, ostudu nám v žádném případě neudělali. Skvělé bylo i publikum (28 žáků 6. - 9. ročníku), které po celou dobu natáčení nadšeně fandilo. Na dravý souboj našich Tygrů se můžete podívat v televizi v sobotu 21.dubna v dopoledních hodinách na ČT1.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.