Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Natáčení pořadu Bludiště v Ostravě (Marková)

V úterý 21.2.2012 se naši deváťáci zúčastnili natáčení oblíbeného soutěžního pořadu Bludiště ve studiu České televize v Ostravě. Zde se náš čtyřčlenný tým (Anetka Šátková, Ondra Pešek, Petr Patrman a Honza Železný) utkal s gymnáziem z Poličky. Náš tým nesl hrdé jméno Tygři a během dlouhé cesty autobusem jsme k němu vymysleli i soutěžní pokřik: "My jsme Tygři z Liberce, budem dnešní výherce! Nikoho se nebojíme a soupeře rozdrtíme!" Ke štěstí nám měl dopomoci i náš maskot - velký plyšový bílý tygr. Výhra se ale nakonec nekonala a to i přesto, že jsme měli skoro celou dobu výrazný bodový náskok a fandil nám prý dokonce i celý štáb České televize. Poslední dvě disciplíny se nám však příliš nevydařily, vše se otočilo a gymnázium zvítězilo. Přesto jsme na náš tým pyšní, ostudu nám v žádném případě neudělali. Skvělé bylo i publikum (28 žáků 6. - 9. ročníku), které po celou dobu natáčení nadšeně fandilo. Na dravý souboj našich Tygrů se můžete podívat v televizi v sobotu 21.dubna v dopoledních hodinách na ČT1.