Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Naši starší florbalisté postupují (Václav)

V základním kole florbalové postupové soutěže starších žáků jsme nepoznali hořkost porážky a postoupili do okresního semifinále. Na cestě k postupu jsme zdolali ZŠ LESNÍ, ZŠ KOBYLY, ZŠ OSTAŠOV a ZŠ VRATISLAVICE. Doufáme, že se nás bude střelecké štěstí držet i v semifinále. Držte palce!!!

SESTAVA: VLAS, BENC, VRABEC, LEITNER, PETR, ADAM, KHUN, PÁNEK, RICHTER a KREJČÍŘ

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena