Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Naše tělo (Plachá)

Naše tělo je preventivní program, který si vyslechli žáci druhých tříd a žáci 3.A od pracovnice společnosti Maják, která poskytuje preventivní pomoc mládeži. Tato přednáška se zaměřila na nebezpečí drog pro dětský organizmus a snažila dětem vštípit zásady prevence jejich užívání. Žáci přednášku doplňovali vlastními zkušenostmi a poznatky. Uvědomili si nebezpečí závislosti po první cigaretě nebo skleničky alkoholu. Pochopit princip prevence a vážit si svého zdraví bylo hlavním cílem nejen této přednášky, ale i přípravy žáků k sebeochraně i za mimořádných událostí.