Naše tělo (Plachá)

Naše tělo je preventivní program, který si vyslechli žáci druhých tříd a žáci 3.A od pracovnice společnosti Maják, která poskytuje preventivní pomoc mládeži. Tato přednáška se zaměřila na nebezpečí drog pro dětský organizmus a snažila dětem vštípit zásady prevence jejich užívání. Žáci přednášku doplňovali vlastními zkušenostmi a poznatky. Uvědomili si nebezpečí závislosti po první cigaretě nebo skleničky alkoholu. Pochopit princip prevence a vážit si svého zdraví bylo hlavním cílem nejen této přednášky, ale i přípravy žáků k sebeochraně i za mimořádných událostí.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.