Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Naše tělo (Plachá)

Naše tělo je preventivní program, který si vyslechli žáci druhých tříd a žáci 3.A od pracovnice společnosti Maják, která poskytuje preventivní pomoc mládeži. Tato přednáška se zaměřila na nebezpečí drog pro dětský organizmus a snažila dětem vštípit zásady prevence jejich užívání. Žáci přednášku doplňovali vlastními zkušenostmi a poznatky. Uvědomili si nebezpečí závislosti po první cigaretě nebo skleničky alkoholu. Pochopit princip prevence a vážit si svého zdraví bylo hlavním cílem nejen této přednášky, ale i přípravy žáků k sebeochraně i za mimořádných událostí.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.