Naše tělo (Plachá)

Naše tělo je preventivní program, který si vyslechli žáci druhých tříd a žáci 3.A od pracovnice společnosti Maják, která poskytuje preventivní pomoc mládeži. Tato přednáška se zaměřila na nebezpečí drog pro dětský organizmus a snažila dětem vštípit zásady prevence jejich užívání. Žáci přednášku doplňovali vlastními zkušenostmi a poznatky. Uvědomili si nebezpečí závislosti po první cigaretě nebo skleničky alkoholu. Pochopit princip prevence a vážit si svého zdraví bylo hlavním cílem nejen této přednášky, ale i přípravy žáků k sebeochraně i za mimořádných událostí.