Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Naše smysly (Plachá)

28.5.2013 V Krajské vědecké knihovně v Liberci proběhlo další Hrajeme si, přemýšlíme, kterého se zúčastnili i žáci 2.B. Pořad byl zaměřen na naše smysly: chuť, čich, hmat.O lidských smyslech jsme se sice učili v prvouce, ale takové pokusy ve třídě jsme neprováděli. Po demonstraci jednotlivých pokusů se děti samostatně pustily do práce a aktivně vyzkoušely své smysly. To bylo zajímavých poznatků! Kdo trochu zaváhal při pohledu na trvalý déšť, může si příští měsíc  pořadu o zraku a sluchu  vše vynahradit.