Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Náš Den dětí (Vančišinová)

Oslava Dne dětí se žákům 2.A velmi vydařila. Po povinném nástupu před školou a shlédnutí požární techniky,jsme se odebrali k paní Hubertové,která pro děti připravila překvapení.Nejprve si namalovaly malý talisman pro štěstí a pak začal  karneval.Kostýmy princezen udělaly radost zejména děvčatům.Ani chlapci nevyšli naprázdno a tak na diskotéce tančily Sněhurky,docela malý strach nám naháněl Drákula a černokněžník.Sice se kostýmy nedostaly na všechny chlapce,ale brali to sportovně a při diskotéce jim to vůbec nevadilo.Pro všechny bylo připravené i občerstvení.Moc jsme si  karneval užili,děkujeme mamince Báry Hubertové.
No a po karnevalu nás čekala ještě pouť s odměnami,takže dnešní den byl opravdu moc prima !