Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Naivní divadlo - Zrzavý Orm (Marková)

Pátek 11.2.2011 měly šestá a osmá třída zpestřený návštěvou zajímavého představení Zrzavý Orm z repertoáru Naivního divadla. Jak upoutávka říká: "V desátém století o tom měli v Dánsku docela jasno: nehodí se, aby mladý Viking zůstával přes léto u matky na statku. Mohl by totiž z nudy zešílet… Proto se raději Zrzavý Orm spolu s Thorkelem Vysokým vydali na tradiční loupeživou výpravu..." Ve vtipném příběhu po mnoha dobrodružných scénách nakonec nad Ormovou láskou k pivu a zlatu zvítězila jeho láska ke krásné dceři dánského krále Haralda… a my jsme mohli jít domů.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.