Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Naivní divadlo - Zrzavý Orm (Marková)

Pátek 11.2.2011 měly šestá a osmá třída zpestřený návštěvou zajímavého představení Zrzavý Orm z repertoáru Naivního divadla. Jak upoutávka říká: "V desátém století o tom měli v Dánsku docela jasno: nehodí se, aby mladý Viking zůstával přes léto u matky na statku. Mohl by totiž z nudy zešílet… Proto se raději Zrzavý Orm spolu s Thorkelem Vysokým vydali na tradiční loupeživou výpravu..." Ve vtipném příběhu po mnoha dobrodružných scénách nakonec nad Ormovou láskou k pivu a zlatu zvítězila jeho láska ke krásné dceři dánského krále Haralda… a my jsme mohli jít domů.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.