Naivní divadlo - Zrzavý Orm (Marková)

Pátek 11.2.2011 měly šestá a osmá třída zpestřený návštěvou zajímavého představení Zrzavý Orm z repertoáru Naivního divadla. Jak upoutávka říká: "V desátém století o tom měli v Dánsku docela jasno: nehodí se, aby mladý Viking zůstával přes léto u matky na statku. Mohl by totiž z nudy zešílet… Proto se raději Zrzavý Orm spolu s Thorkelem Vysokým vydali na tradiční loupeživou výpravu..." Ve vtipném příběhu po mnoha dobrodružných scénách nakonec nad Ormovou láskou k pivu a zlatu zvítězila jeho láska ke krásné dceři dánského krále Haralda… a my jsme mohli jít domů.