Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Naivní divadlo, představení Kapela jede, 10.01. 2017

 

Čeština oplývá nepřeberným množstvím krás a ještě větším množstvím záhad. K těm nejkrásnějším záhadám - s tajuplným názvem - se řadí homonyma. Slova souzvučná, neboli slova, která stejně znějí, ale mají odlišný význam. A právě rozdíly, kouzla a možnosti, které český jazyk ve formě souzvučných slov do naší rodné řeči přináší, chtěli  tvůrci inscenace zábavnou formou přiblížit návštěvníkům tohoto představení, které bylo prokládáno hezkými písničkami. Dětem ze 6.A se návštěva Naivního divadla vydařila a představení  velmi líbilo.