Naivní divadlo - Jakub a obří broskev (Loumová)

Britský spisovatel Roald Dahl (1916 – 1990) proslul nejen svými ironickými černohumornými povídkami pro dospělé (v Čechách např. výbor Devětadvacet políbení), ale především svou tvorbou pro děti. Mezi jeho nejznámější knihy patří Karlík a továrna na čokoládu, Matylda, Moc hodný obr, Čarodějnice nebo Jakub a obří broskev. Právě posledně jmenovaným titulem Roald Dahl kdysi na poli dětské literatury úspěšně debutoval a nyní obří broskev vyrostla poprvé i na českých jevištích.
Dne 28.1.2011 navštívily třídy 5.A a 5.B Naivní divadlo v Liberci, profesionální loutkové divadlo hrající pro děti, mládež i dospělé.  Děti zhlédly toto překrásné představení. Pohádka o Jakubovi a obří broskvi se jim moc líbila.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.