Na strašidla se strašidly (Novotná)

Málokdo z nás se přizná, že se někdy bojí. Tmy, prapodivných zvuků a taky duchů a strašidel. No a kdy je to nejlepší prověřit? No přece na takové podvečerní akci, kterou jsme nazvali  „ Akce se strašidly“.
Vyráběli jsme netopýry, kreslili, připravovali pomazánku a krvavé prsty. Také navštívili strašidelnou galérii. I strašidla mohou dobře házet, takže jsme trénovali hod míčkem do krabic. Díky šikovným maminkám jsme měli napečeno spoustu dobrot a tak zbyl čas se i posilnit.
Před strašidly?
Ano, pár se jich schovávalo na naší školní chodbě a vyluzovaly prapodivné zvuky. Tady se ukázalo, kdo dokáže svůj strach a obavu překonat.  A za zkoušku to stálo!