Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Na chvíli motýlem (Plachá)

Na chvíli motýlem byl vzdělávací pořad Severočeského muzea v Liberci pro školáky, ve kterém poznají životní cyklus motýla od vajíčka přes housenku a kuklu až po dospělce. Zajímavé informace byly doplněny zábavnými hrami,ve kterých se děti proměnily v motýly a vyzkoušely si motýlí námluvy, pobyt v kukle a tvorbu motýlích křídel. Každé stanoviště bylo zdrojem nových poznatků a zábavy. Dětem se pořad líbil a na závěr pořadu se svým motýlem vyfotografovaly.