Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Mořeny, Mařeny a první jarní výlet (Novotná)

Stalo se již naší tradicí, že se těšíme na společný jarní výlet a vhození naší Mořeny do vody.
Zima nás sice nepotrápila letos jako v minulých letech, ale sobotní předpověď nebyla příliš příznivá. Namlsáni teplým počasím, odložením zimních oděvů, naladěni spíše na slunečno než deštivo, jsme očekávali, jak to tedy vlastně s tím počasím bude.
Místem setkání - vlakové nádraží. Sobotní ranní obloha nijaká. Výrazné teplo. My všichni ale dobře naladěni a spokojeni. Cílovou stanicí – Mníšek u Liberce.
První setkání po vystoupení z vlaku a hledání vhodné cesty – krocan se svou rodinou. To se jen tak nevidí. Krkolomnou zkratku zvládla i maminka Farská s Marečkem v kočárku.
Mníšečtí se mohou pochlubit krásnou stezkou okolo místní přehrady s výhledem. Obloha modrá. Jen škoda, že hospůdka u přehrady má jen zimní a letní provoz. A my tady byli na jaře!!!!
Mařeny, Smrtky, Mořeny, vlastnoručně vyrobené s paní vychovatelkami, ty odnesla voda právě u přehrady. Poslední rozloučení a už si chceme užívat jen toho sluníčka!!!! Jen tak pro připomenutí. Před rokem děti z Výšiny sjížděly na ježdících a bobech. Letos jsme u přehrady seděli na trávě. Co nás čeká za rok? Přijďte a užijte si to s námi!!!!!

Hezké jarní dny.