Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Mladší žáci naší školy postoupili do krajského finále florbalu (Václav)

Velkého úspěchu dosáhli naši mladší sportovci, kteří nás reprezentují ve florbalové postupové soutěži. Podařilo se jim postoupit do krajského finále, které se koná v lednu 2013 ve Smržovce. Okresní finále nezačalo optimisticky, prohráli jsme totiž o gól se ZŠ JEŠTĚDSKOU. Postup jsme si vybojovali díky  výhrám v závěru turnaje. Nejprve jsme porazili silnou Chrastavu a pak velmi silný tým ZŠ U ŠKOLY (pravidelného účastníka republikového finále). Doufejme, že ani v krajském finále se naše mladé naděje neztratí.

SESTAVA: RÁČEK, KLEINER, MEČÍŘ, DANĚK, PLECHATÝ, PROKOPEC, ZAMASTIL, SONNTAGOVÁ, BÍNA, MIKEŠ, STŘÍTESKÝ a CHMÁTAL

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena