Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Mladší žáci naší školy postoupili do krajského finále florbalu (Václav)

Velkého úspěchu dosáhli naši mladší sportovci, kteří nás reprezentují ve florbalové postupové soutěži. Podařilo se jim postoupit do krajského finále, které se koná v lednu 2013 ve Smržovce. Okresní finále nezačalo optimisticky, prohráli jsme totiž o gól se ZŠ JEŠTĚDSKOU. Postup jsme si vybojovali díky  výhrám v závěru turnaje. Nejprve jsme porazili silnou Chrastavu a pak velmi silný tým ZŠ U ŠKOLY (pravidelného účastníka republikového finále). Doufejme, že ani v krajském finále se naše mladé naděje neztratí.

SESTAVA: RÁČEK, KLEINER, MEČÍŘ, DANĚK, PLECHATÝ, PROKOPEC, ZAMASTIL, SONNTAGOVÁ, BÍNA, MIKEŠ, STŘÍTESKÝ a CHMÁTAL

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.