Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Mladší žáci naší školy postoupili do krajského finále florbalu (Václav)

Velkého úspěchu dosáhli naši mladší sportovci, kteří nás reprezentují ve florbalové postupové soutěži. Podařilo se jim postoupit do krajského finále, které se koná v lednu 2013 ve Smržovce. Okresní finále nezačalo optimisticky, prohráli jsme totiž o gól se ZŠ JEŠTĚDSKOU. Postup jsme si vybojovali díky  výhrám v závěru turnaje. Nejprve jsme porazili silnou Chrastavu a pak velmi silný tým ZŠ U ŠKOLY (pravidelného účastníka republikového finále). Doufejme, že ani v krajském finále se naše mladé naděje neztratí.

SESTAVA: RÁČEK, KLEINER, MEČÍŘ, DANĚK, PLECHATÝ, PROKOPEC, ZAMASTIL, SONNTAGOVÁ, BÍNA, MIKEŠ, STŘÍTESKÝ a CHMÁTAL