Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Mistrovství ČR 2007 ve sport. aerobiku

,,Sport Aerobic Liberec A“ získal 4 tituly Mistrů ČR a celkem 13 medailí !!!
Tento víkend  proběhl ve Zlíně pod hlavičkou České Gymnastické Federace druhý ročník  Otevřeného mezinárodního Mistrovství České  republiky 2007 v gymnastickém aerobiku s názvem ,,2nd KAMIKAZE Czech Aerobic Open“, kterého se letos zúčastnilo celkem 9 zemí. Sport Aerobic Liberec A, oddíl z Aerobic Centra na sídlišti Kunratická zde pod vedením trenérek Heleny Niklové a Barbory Svatošové velice úspěšně reprezentovalo dohromady 20 děvčat ve všech čtyřech věkových kategoriích a ziskem 4 nových titulů Mistrů ČR tento oddíl navázal na již loňskou velmi úspěšnou sportovní sezónu.
V sobotu proběhla semifinálová kola Mezinárodního Mistrovství, ze kterého se vyhlašovalo konečné pořadí pro letošní MČR. V kategorii 12-14 let si opět svůj druhý titul Mistryně ČR vybojovala talentovaná Kristýna Bernátová, která také postoupila v konkurenci dalších 47 děvčat do nedělního velkého finále. Na pěkném 4. místě skončila svůj závod  další naše kvalitní závodnice Tereza Kočová. V kategorii týmů proběhly velké boje o titul mezi závodnicemi z Liberce a ze Zlína. Nakonec pak na 2.místě se stříbrnou medailí skončilo trio Tereza Kočová, Kristýna Bernátová a Lucie Čížková. Z nedělního mezinárodního finále si  liberecký oddíl odvezl  celkem 3 zlaté, 1 stříbrnou a 3 bronzové medaile a další dva tituly Mistrů ČR v kategoriích šestičlenných skupin gymnastického aerobiku. Pro Sport Aerobic Liberec  získala  celkově  čtvrtý titul skupina ve věkové kategorii 12-14let ve složení: Tereza Kočová, Kristýna Bernátová,Lucie Čížková, Kateřina Málková, Adéla Procházková a Nikola Wernerová, která si zlato vybojovala v konkurenci děvčat z Maďarska, Bulharska a Srbska. Kristýna Bernátová v neděli obsadila ve velké konkurenci kvalitní 3.místo a na stejné pozici skončila i se svým týmem  společně s Terezou Kočovou a Lucií Čížkovou.

Za celý sportovní oddíl máme obrovskou radost a jsme velmi rády, že můžeme naše město Liberec takto úspěšně reprezentovat.