Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Místo pro slovo - program v galerii (Marková)

Ve středu 2.11.2011 se třída 8.A v rámci hodin výtvarné výchovy zúčastnila zajímavého workshopu v Oblastní galerii. Program s názvem Místo pro slovo byl zaměřen na tvorbu výtvarnice Květy Pacovské a žáci se také mohli v obrazové prezentaci seznámit s méně obvyklými výtvarnými směry jako je minimalismus, konceptualismus a lettrismus. Ve výtvarné dílně si potom každý vyrobil originální písmenkové leporelo podle své fantazie.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.