Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Místo pro slovo - program v galerii (Marková)

Ve středu 2.11.2011 se třída 8.A v rámci hodin výtvarné výchovy zúčastnila zajímavého workshopu v Oblastní galerii. Program s názvem Místo pro slovo byl zaměřen na tvorbu výtvarnice Květy Pacovské a žáci se také mohli v obrazové prezentaci seznámit s méně obvyklými výtvarnými směry jako je minimalismus, konceptualismus a lettrismus. Ve výtvarné dílně si potom každý vyrobil originální písmenkové leporelo podle své fantazie.