Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Místo, kde žijeme (Plachá)

Neobvyklým způsobem poznali  žáci 1.B své město Liberec.  Ve středu 6. června 2012 přijali pozvání  maminky žákyně Radky Vlčkové na  vyhlídkovou terasu  nejvyšší budovy v Liberci, budovy Krajského úřadu  Libereckého kraje. Pohled na  Liberec  z takové výšky děti naprosto okouzlil. Všimnout si Ještědu bylo snadné, ale zorientovat se a najít školu, nádraží , své bydliště, obchodní domy, dálnici, to už tak jednoduché nebylo. Po svačince se děti projely oběžným osobním výtahem, který se jmenuje pater noster. Na rozloučenou dostaly malé dárečky a spokojeně se vydaly zpátky do školy.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena