Místo, kde žijeme (Plachá)

Neobvyklým způsobem poznali  žáci 1.B své město Liberec.  Ve středu 6. června 2012 přijali pozvání  maminky žákyně Radky Vlčkové na  vyhlídkovou terasu  nejvyšší budovy v Liberci, budovy Krajského úřadu  Libereckého kraje. Pohled na  Liberec  z takové výšky děti naprosto okouzlil. Všimnout si Ještědu bylo snadné, ale zorientovat se a najít školu, nádraží , své bydliště, obchodní domy, dálnici, to už tak jednoduché nebylo. Po svačince se děti projely oběžným osobním výtahem, který se jmenuje pater noster. Na rozloučenou dostaly malé dárečky a spokojeně se vydaly zpátky do školy.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.