Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Místo, kde žijeme (Plachá)

Neobvyklým způsobem poznali  žáci 1.B své město Liberec.  Ve středu 6. června 2012 přijali pozvání  maminky žákyně Radky Vlčkové na  vyhlídkovou terasu  nejvyšší budovy v Liberci, budovy Krajského úřadu  Libereckého kraje. Pohled na  Liberec  z takové výšky děti naprosto okouzlil. Všimnout si Ještědu bylo snadné, ale zorientovat se a najít školu, nádraží , své bydliště, obchodní domy, dálnici, to už tak jednoduché nebylo. Po svačince se děti projely oběžným osobním výtahem, který se jmenuje pater noster. Na rozloučenou dostaly malé dárečky a spokojeně se vydaly zpátky do školy.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.