Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Miss aerobik

MISS AEROBIK
Miss aerobik byla nazvaná soutěž hlavně pro děvčata, ale kupodivu jsme mohli povzbuzovat i tři mužské odvážlivce. Pět děvčat ze čtvrtých tříd si připravila samostatné krátké cvičení, které měli soutěžící postupně ve dvojicích opakovat. Doprovázela je hudba a jejich výkony hodnotila porota. Děkujeme tímto paní učitelce Šulcové a jejím děvčatům z kroužku gymnastiky.
Aby cvičitelkám nebylo líto, že přišly o bodové hodnocení, v závěru jsme mohli shlédnout i jejich vystoupení.
Třetí místo v soutěži Miss aerobik získala Dominika Málková a Martin Firman. Druhé místo obsadili Viktorie Aleksij a Honza Daněk. Prvenství a titul Miss aerobik si odnesla Jana Ptáčková.
Miss cvičitelkou byla porotou vybrána Eliška Sůvová.