Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Miss aerobik

MISS AEROBIK
Miss aerobik byla nazvaná soutěž hlavně pro děvčata, ale kupodivu jsme mohli povzbuzovat i tři mužské odvážlivce. Pět děvčat ze čtvrtých tříd si připravila samostatné krátké cvičení, které měli soutěžící postupně ve dvojicích opakovat. Doprovázela je hudba a jejich výkony hodnotila porota. Děkujeme tímto paní učitelce Šulcové a jejím děvčatům z kroužku gymnastiky.
Aby cvičitelkám nebylo líto, že přišly o bodové hodnocení, v závěru jsme mohli shlédnout i jejich vystoupení.
Třetí místo v soutěži Miss aerobik získala Dominika Málková a Martin Firman. Druhé místo obsadili Viktorie Aleksij a Honza Daněk. Prvenství a titul Miss aerobik si odnesla Jana Ptáčková.
Miss cvičitelkou byla porotou vybrána Eliška Sůvová.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.