Miss aerobik

MISS AEROBIK
Miss aerobik byla nazvaná soutěž hlavně pro děvčata, ale kupodivu jsme mohli povzbuzovat i tři mužské odvážlivce. Pět děvčat ze čtvrtých tříd si připravila samostatné krátké cvičení, které měli soutěžící postupně ve dvojicích opakovat. Doprovázela je hudba a jejich výkony hodnotila porota. Děkujeme tímto paní učitelce Šulcové a jejím děvčatům z kroužku gymnastiky.
Aby cvičitelkám nebylo líto, že přišly o bodové hodnocení, v závěru jsme mohli shlédnout i jejich vystoupení.
Třetí místo v soutěži Miss aerobik získala Dominika Málková a Martin Firman. Druhé místo obsadili Viktorie Aleksij a Honza Daněk. Prvenství a titul Miss aerobik si odnesla Jana Ptáčková.
Miss cvičitelkou byla porotou vybrána Eliška Sůvová.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.