Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Miss aerobik

MISS AEROBIK
Miss aerobik byla nazvaná soutěž hlavně pro děvčata, ale kupodivu jsme mohli povzbuzovat i tři mužské odvážlivce. Pět děvčat ze čtvrtých tříd si připravila samostatné krátké cvičení, které měli soutěžící postupně ve dvojicích opakovat. Doprovázela je hudba a jejich výkony hodnotila porota. Děkujeme tímto paní učitelce Šulcové a jejím děvčatům z kroužku gymnastiky.
Aby cvičitelkám nebylo líto, že přišly o bodové hodnocení, v závěru jsme mohli shlédnout i jejich vystoupení.
Třetí místo v soutěži Miss aerobik získala Dominika Málková a Martin Firman. Druhé místo obsadili Viktorie Aleksij a Honza Daněk. Prvenství a titul Miss aerobik si odnesla Jana Ptáčková.
Miss cvičitelkou byla porotou vybrána Eliška Sůvová.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.