Miniházená (Mysíková)

V pátek 16.5. proběhl na ZŠ Dobiášova poslední turnaj v miniházené v tomto školním roce. Zúčastnili jsme se v obou kategoriích v zastoupení Bobek, Lopatka, Vorlíček, Mergl, Faitová, Šašek, Jansa, Mrskoš, Kobera  (2.+3. třída) a Krejsa, Novák, Samek, Jansová, Musil, Mokříž (4.+5.třída). Všichni zmínění hráli s obrovským nasazením, ale soupeři byli silní.
Utkali jsme se se ZŠ Chrastava  - ml.  9:1 ,  st. 8:8 , se ZŠ  Česká -  ml 4:4 , st. 9:12 , se ZŠ Dobiášova -  ml. 4:6 , st. 4:6  a se ZŠ Doktrína - ml. 2:1 , st. 11:12 . Celkově jsme za mladší žáky vybojovali 3. místo, starší se umístili na místě pátém. Super výkon podali Kuba Novák a Kuba Samek, kteří nastříleli každý 13 gólů a Standa Mrskoš 10 gólů. I ostatní se velmi snažili. V bráně mladších chytal Tonda Mergl, za starší pak Dan Krejsa a Tomáš Musil. Všem moc gratulujeme a děkujeme hlavně Míše Javůrkové za celoroční práci a přejeme hodně radosti z miminka.