Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Miniházená (Mysíková)

Po delší pauze jsme se konečně opět vydali zabojovat na ZŠ Dobiášova. Turnaj v miniházené se konal v pátek 16.1.2015. Tentokrát jsme byli v zastoupení za mladší kategorii 2.-3.třída:  Adam a Jan Olyšarovi, Lukáš Lopatka, Matyáš Jansa, Lenka Štrymplová a Anička Muzikářová, za starší kategorii 4.-5.třída:  Patrik Szajkó, Tomáš Musil, Tomáš Stibor, Anička Jansová, Eliška Loulová a  Martin Svrček. Utkali jsme se s týmy ze ZŠ Česká, ZŠ Chrastava, ZŠ Doctrina a ZŠ Oblačná. Štěstí nám tentokrát zkraje nepřálo. Ještě před začátkem turnaje musel bohužel kvůli úrazu odstoupit náš gólman Martin Svrček a tým byl tedy v oslabení. Ačkoli se Patrik v brance snažil sebevíc, soupeře se nám nedařilo porazit. Díky ZŠ Doktrina, která nám později zapůjčila svého brankáře, jsme naše výsledky nakonec polepšili. Určitě nám pomohl i návrat Martina z nemocnice, který nám alespoň přijel fandit. Oba Tomášové byli v útoku skvělí, nastříleli dohromady 17 branek, i  Anička s Eliškou bránili ze všech sil.  Nakonec jsme vybojovali pěkné 4.místo.Tým mladší kategorie, v brance s Luky Lopatkou, si vedl skvěle. Všechny zápasy jsme vyhráli, nejlepšími útočníky byli Máťa Jansa, bráškové Olyšárci a nenechala se zahanbit ani obrana Jirka Sládek a Anička s Lenkou. Od prvního místa nás dělil jen krůček kvůli skóre, a tak se můžeme pochlubit kráááásným 2. místem. Všem zúčastněným moc děkuji, byli jste skvělí!!!!!!  Těšíme se na příští turnaj 20.3.2015.