Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Miniházená (Mysíková)

Začal nový školní rok a my se opět vydali zabojovat na ZŠ Dobiášova. Turnaj v miniházené se konal v pátek 26.9. a reprezentovali nás za mladší kategorii 2.-3.třída: Adam a Jan Olyšarovi, Lukáš Lopatka, David Bobek, Matyáš Jansa, Lenka Štrymplová a Anička Muzikářová, za starší kategorii 4.-5.třída: Adam Kobera, Martin Šašek Tonda Mergl, Standa Mrskoš, Patrik Szajkó, Lucka Faitová a Bára Srbková. Našimi soupeři byla ZŠ Chrastava, ZŠ Doctrina, ZŠ Lidická, ZŠ Lesní a ZŠ Broumovská. Přestože někteří hráli úplně poprvé, vybojovali jsme za mladší krásné šesté místo. Starší se umístili na příčce osmé. Všem zúčastněným děkuji a těším se na příště.