Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Miniházená 9.12.2010 (Sakařová)

9.12.2010 se naše škola zúčastnila druhého turnaje v miniházené. Stejně jako v prvním se turnaje zúčastnilo 12 škol. Našimi soupeři byly ZŠ Kunratická,ZŠ Česká a ZŠ Doctrina. Díky každotýdennímu tréninku se bylo na co dívat. Jak starší, tak mladší (někteří na turnaji poprvé) se snažili hrát co nejlépe. Bohužel, k úspěšné střelbě jsme se moc nedostali, ale i tak jsme se neměli za co stydět.  Nejlepší střelec za mladší byl Fanda Š. s kterým hráli Dominik K. Kristián M. Lukáš S. a Honza Š.
Ze starších nejlépe do brány mířili Kuba D. Eliška S. Ondra B. a nově i Dominik K., které doplňovali Martin F. a Zíďa B.
Příští turnaj by měl být v únoru, nebo v březnu. Natrénujeme střelbu a pak se třeste soupeři:-)))
M.Sakařová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.