Miniházená 9.12.2010 (Sakařová)

9.12.2010 se naše škola zúčastnila druhého turnaje v miniházené. Stejně jako v prvním se turnaje zúčastnilo 12 škol. Našimi soupeři byly ZŠ Kunratická,ZŠ Česká a ZŠ Doctrina. Díky každotýdennímu tréninku se bylo na co dívat. Jak starší, tak mladší (někteří na turnaji poprvé) se snažili hrát co nejlépe. Bohužel, k úspěšné střelbě jsme se moc nedostali, ale i tak jsme se neměli za co stydět.  Nejlepší střelec za mladší byl Fanda Š. s kterým hráli Dominik K. Kristián M. Lukáš S. a Honza Š.
Ze starších nejlépe do brány mířili Kuba D. Eliška S. Ondra B. a nově i Dominik K., které doplňovali Martin F. a Zíďa B.
Příští turnaj by měl být v únoru, nebo v březnu. Natrénujeme střelbu a pak se třeste soupeři:-)))
M.Sakařová

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.