Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Miniházená 9.12.2010 (Sakařová)

9.12.2010 se naše škola zúčastnila druhého turnaje v miniházené. Stejně jako v prvním se turnaje zúčastnilo 12 škol. Našimi soupeři byly ZŠ Kunratická,ZŠ Česká a ZŠ Doctrina. Díky každotýdennímu tréninku se bylo na co dívat. Jak starší, tak mladší (někteří na turnaji poprvé) se snažili hrát co nejlépe. Bohužel, k úspěšné střelbě jsme se moc nedostali, ale i tak jsme se neměli za co stydět.  Nejlepší střelec za mladší byl Fanda Š. s kterým hráli Dominik K. Kristián M. Lukáš S. a Honza Š.
Ze starších nejlépe do brány mířili Kuba D. Eliška S. Ondra B. a nově i Dominik K., které doplňovali Martin F. a Zíďa B.
Příští turnaj by měl být v únoru, nebo v březnu. Natrénujeme střelbu a pak se třeste soupeři:-)))
M.Sakařová