Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Miniházená 9.12.2010 (Sakařová)

9.12.2010 se naše škola zúčastnila druhého turnaje v miniházené. Stejně jako v prvním se turnaje zúčastnilo 12 škol. Našimi soupeři byly ZŠ Kunratická,ZŠ Česká a ZŠ Doctrina. Díky každotýdennímu tréninku se bylo na co dívat. Jak starší, tak mladší (někteří na turnaji poprvé) se snažili hrát co nejlépe. Bohužel, k úspěšné střelbě jsme se moc nedostali, ale i tak jsme se neměli za co stydět.  Nejlepší střelec za mladší byl Fanda Š. s kterým hráli Dominik K. Kristián M. Lukáš S. a Honza Š.
Ze starších nejlépe do brány mířili Kuba D. Eliška S. Ondra B. a nově i Dominik K., které doplňovali Martin F. a Zíďa B.
Příští turnaj by měl být v únoru, nebo v březnu. Natrénujeme střelbu a pak se třeste soupeři:-)))
M.Sakařová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.