Miniházená 30.9.2010 (Sakařová)

30.9.2010 se poprvé v tomto školním roce konal turnaj v miniházené. Pro nováčky ze druhé a třetí třídy to bylo první seznámení s tímto sportem. Proto moc velké výkony nepodali, ale F. Špinkovi, J. Šléglovi, J. Hamákovi, L. Plechatému, M. Vodvárkovi, J. Čížkovi a M. Němcovi se zápas líbil a odměna v podobě bonbonu, také nebyla k zahození.
Ostřílení čtvrťáci a páťáci čelili především výšce soupeřů. V zápase se byli jak lvi a většinou prohráli o jeden, dva body. Ale E. Sonntagová, O.Belák, M.Firman, M. Elznic, L. Plechatý, Z. Bel Hadjsalah se jen tak nevzdají a příště si to určitě vynahradí. Po středečních trénincích se z nás totiž určitě stanou mistři v miniházené!

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.