Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Miniházená 30.9.2010 (Sakařová)

30.9.2010 se poprvé v tomto školním roce konal turnaj v miniházené. Pro nováčky ze druhé a třetí třídy to bylo první seznámení s tímto sportem. Proto moc velké výkony nepodali, ale F. Špinkovi, J. Šléglovi, J. Hamákovi, L. Plechatému, M. Vodvárkovi, J. Čížkovi a M. Němcovi se zápas líbil a odměna v podobě bonbonu, také nebyla k zahození.
Ostřílení čtvrťáci a páťáci čelili především výšce soupeřů. V zápase se byli jak lvi a většinou prohráli o jeden, dva body. Ale E. Sonntagová, O.Belák, M.Firman, M. Elznic, L. Plechatý, Z. Bel Hadjsalah se jen tak nevzdají a příště si to určitě vynahradí. Po středečních trénincích se z nás totiž určitě stanou mistři v miniházené!