Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Miniházená 30.9.2010 (Sakařová)

30.9.2010 se poprvé v tomto školním roce konal turnaj v miniházené. Pro nováčky ze druhé a třetí třídy to bylo první seznámení s tímto sportem. Proto moc velké výkony nepodali, ale F. Špinkovi, J. Šléglovi, J. Hamákovi, L. Plechatému, M. Vodvárkovi, J. Čížkovi a M. Němcovi se zápas líbil a odměna v podobě bonbonu, také nebyla k zahození.
Ostřílení čtvrťáci a páťáci čelili především výšce soupeřů. V zápase se byli jak lvi a většinou prohráli o jeden, dva body. Ale E. Sonntagová, O.Belák, M.Firman, M. Elznic, L. Plechatý, Z. Bel Hadjsalah se jen tak nevzdají a příště si to určitě vynahradí. Po středečních trénincích se z nás totiž určitě stanou mistři v miniházené!

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.