Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Miniházená 24.3.2011 (Sakařová)

24.3.2011 jsme opět vyrazili autobusem směr ZŠ Dobiášova. Tentokrát na nás čekali soupeři ze ZŠ Česká, ZŠ Doctrina, ZŠ Kunratická, ZŠ Broumovská.
Bohužel, ani tentokrát jsme se z vítězství radovat nemohli. S klidným srdce však mohu říci, že se nám tento turnaj povedl lépe než ten minulý. Hráči si lépe nahrávali i bránili. Jen ty góly nám do branek soupeře neproklouzávaly. Nicméně  Samek, Šlégl, Plechatý, Strejc, Kulašiak, Špinka, Krásný,  Sonntagová, Bel Hadjsalah, Belák, Daněk, Mečír a Plechatý se snažili a ještě pořád máme jednu šanci dokázat, co v nás je. Do posledního květnového západu máme ještě trochu času, tak zkusíme vše trošku vylepšit a to by bylo, aby nebylo:-)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.