Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Miniházená 24.3.2011 (Sakařová)

24.3.2011 jsme opět vyrazili autobusem směr ZŠ Dobiášova. Tentokrát na nás čekali soupeři ze ZŠ Česká, ZŠ Doctrina, ZŠ Kunratická, ZŠ Broumovská.
Bohužel, ani tentokrát jsme se z vítězství radovat nemohli. S klidným srdce však mohu říci, že se nám tento turnaj povedl lépe než ten minulý. Hráči si lépe nahrávali i bránili. Jen ty góly nám do branek soupeře neproklouzávaly. Nicméně  Samek, Šlégl, Plechatý, Strejc, Kulašiak, Špinka, Krásný,  Sonntagová, Bel Hadjsalah, Belák, Daněk, Mečír a Plechatý se snažili a ještě pořád máme jednu šanci dokázat, co v nás je. Do posledního květnového západu máme ještě trochu času, tak zkusíme vše trošku vylepšit a to by bylo, aby nebylo:-)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.