Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Miniházená 24.3.2011 (Sakařová)

24.3.2011 jsme opět vyrazili autobusem směr ZŠ Dobiášova. Tentokrát na nás čekali soupeři ze ZŠ Česká, ZŠ Doctrina, ZŠ Kunratická, ZŠ Broumovská.
Bohužel, ani tentokrát jsme se z vítězství radovat nemohli. S klidným srdce však mohu říci, že se nám tento turnaj povedl lépe než ten minulý. Hráči si lépe nahrávali i bránili. Jen ty góly nám do branek soupeře neproklouzávaly. Nicméně  Samek, Šlégl, Plechatý, Strejc, Kulašiak, Špinka, Krásný,  Sonntagová, Bel Hadjsalah, Belák, Daněk, Mečír a Plechatý se snažili a ještě pořád máme jednu šanci dokázat, co v nás je. Do posledního květnového západu máme ještě trochu času, tak zkusíme vše trošku vylepšit a to by bylo, aby nebylo:-)