Miniházená 24.3.2011 (Sakařová)

24.3.2011 jsme opět vyrazili autobusem směr ZŠ Dobiášova. Tentokrát na nás čekali soupeři ze ZŠ Česká, ZŠ Doctrina, ZŠ Kunratická, ZŠ Broumovská.
Bohužel, ani tentokrát jsme se z vítězství radovat nemohli. S klidným srdce však mohu říci, že se nám tento turnaj povedl lépe než ten minulý. Hráči si lépe nahrávali i bránili. Jen ty góly nám do branek soupeře neproklouzávaly. Nicméně  Samek, Šlégl, Plechatý, Strejc, Kulašiak, Špinka, Krásný,  Sonntagová, Bel Hadjsalah, Belák, Daněk, Mečír a Plechatý se snažili a ještě pořád máme jednu šanci dokázat, co v nás je. Do posledního květnového západu máme ještě trochu času, tak zkusíme vše trošku vylepšit a to by bylo, aby nebylo:-)