Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Miniházená 20.5.2010

MINIHÁZENÁ
Ve čtvrtek 20.5.2010 jsme se naposledy vydali autobusem č. 12 směr ZŠ Dobiášova, kde nás čekal závěrečný turnaj v miniházené. Ani tentokrát nechyběli: Belák, Elznic, Sonntagová, Mikeš,  Firman, Hadjsalah - mladší a Plechatý,  Mečíř,  Daněk,  Hefferová,  Kubla,  Šůma, Barac a Vlček – starší. Turnaje se zúčastnilo 9 škol. ZŠ Dobiášova, Broumovská, Doctrina, Česká, Chrastava, Kunratická, Oblačná, 5.květen a samozřejmě Barvířská. V naší skupině jsme měli družstva ZŠ Kunratické a ZŠ České. Mladší žáci je oba porazili a probojovali se tak do finále, kde se děti ze 3.třídy utkaly s nejsilnějšími soupeři Broumovskou a Dobiášovou. Ani jednoho bohužel nedokázali překonat. I tak jsme se umístili na výborném 3.místě. Starší děti se do finále neprobojovali a tak po souboji se ZŠ Oblačnou skončili na 8.místě.
Příští rok na miniházené nashledanou.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.