Miniházená 20.5.2010

MINIHÁZENÁ
Ve čtvrtek 20.5.2010 jsme se naposledy vydali autobusem č. 12 směr ZŠ Dobiášova, kde nás čekal závěrečný turnaj v miniházené. Ani tentokrát nechyběli: Belák, Elznic, Sonntagová, Mikeš,  Firman, Hadjsalah - mladší a Plechatý,  Mečíř,  Daněk,  Hefferová,  Kubla,  Šůma, Barac a Vlček – starší. Turnaje se zúčastnilo 9 škol. ZŠ Dobiášova, Broumovská, Doctrina, Česká, Chrastava, Kunratická, Oblačná, 5.květen a samozřejmě Barvířská. V naší skupině jsme měli družstva ZŠ Kunratické a ZŠ České. Mladší žáci je oba porazili a probojovali se tak do finále, kde se děti ze 3.třídy utkaly s nejsilnějšími soupeři Broumovskou a Dobiášovou. Ani jednoho bohužel nedokázali překonat. I tak jsme se umístili na výborném 3.místě. Starší děti se do finále neprobojovali a tak po souboji se ZŠ Oblačnou skončili na 8.místě.
Příští rok na miniházené nashledanou.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.