Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Miniházená 19.5.2011 (Sakařová)

19.5.2011 proběhl na ZŠ Dobiášova poslední turnaj v miniházené v letošním roce. Nejprve se hrálo ve skupinách A,B,C a poté mezi sebou (vítězové, poražení…). My jsme tentokrát okusili soupeře nejsilnější. ZŠ Dobiášova a ZŠ Kunratická. Po lítém boji jsme ale okusili od obou družstev porážku. Musím říci, že jsme se drželi statečně a našemu staršímu družstvu uniklo vítězství o vlásek. S „Dobinou“ jsme hráli 17:14 a z Kunratickou 16:13. Nejlepší střelec za starší byl Tomáš Plechatý ( Daňkovi, Mečíři, Kleinerovi, Stiborovi a Leoně Ondové) za mladší pak nejlépe střílel Fanda Špinka ( kterému v týmu pomáhali Míša, Jirka, Filip, Kuba a Matěj). V posledním turnaji jste ukázali, že máte na to, být lepší. Takže se na Vás těším příští školní rok na tréninku a pak hurá autobusem 12. na další turnaje. Chlapcům, kteří jsou v 5. třídě přeji aby svůj talent rozvíjeli dál a třeba jednou napodobí úspěch Filipa Jíchy.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.