Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Miniházená 19.5.2011 (Sakařová)

19.5.2011 proběhl na ZŠ Dobiášova poslední turnaj v miniházené v letošním roce. Nejprve se hrálo ve skupinách A,B,C a poté mezi sebou (vítězové, poražení…). My jsme tentokrát okusili soupeře nejsilnější. ZŠ Dobiášova a ZŠ Kunratická. Po lítém boji jsme ale okusili od obou družstev porážku. Musím říci, že jsme se drželi statečně a našemu staršímu družstvu uniklo vítězství o vlásek. S „Dobinou“ jsme hráli 17:14 a z Kunratickou 16:13. Nejlepší střelec za starší byl Tomáš Plechatý ( Daňkovi, Mečíři, Kleinerovi, Stiborovi a Leoně Ondové) za mladší pak nejlépe střílel Fanda Špinka ( kterému v týmu pomáhali Míša, Jirka, Filip, Kuba a Matěj). V posledním turnaji jste ukázali, že máte na to, být lepší. Takže se na Vás těším příští školní rok na tréninku a pak hurá autobusem 12. na další turnaje. Chlapcům, kteří jsou v 5. třídě přeji aby svůj talent rozvíjeli dál a třeba jednou napodobí úspěch Filipa Jíchy.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.