Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Miniházená 19.5.2011 (Sakařová)

19.5.2011 proběhl na ZŠ Dobiášova poslední turnaj v miniházené v letošním roce. Nejprve se hrálo ve skupinách A,B,C a poté mezi sebou (vítězové, poražení…). My jsme tentokrát okusili soupeře nejsilnější. ZŠ Dobiášova a ZŠ Kunratická. Po lítém boji jsme ale okusili od obou družstev porážku. Musím říci, že jsme se drželi statečně a našemu staršímu družstvu uniklo vítězství o vlásek. S „Dobinou“ jsme hráli 17:14 a z Kunratickou 16:13. Nejlepší střelec za starší byl Tomáš Plechatý ( Daňkovi, Mečíři, Kleinerovi, Stiborovi a Leoně Ondové) za mladší pak nejlépe střílel Fanda Špinka ( kterému v týmu pomáhali Míša, Jirka, Filip, Kuba a Matěj). V posledním turnaji jste ukázali, že máte na to, být lepší. Takže se na Vás těším příští školní rok na tréninku a pak hurá autobusem 12. na další turnaje. Chlapcům, kteří jsou v 5. třídě přeji aby svůj talent rozvíjeli dál a třeba jednou napodobí úspěch Filipa Jíchy.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.