Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Mikuláš ve škole (Urban)

Tak jako každý rok, tak i letos navštívil děti v mateřské školce a žáky 1. stupně Mikuláš s anděly a čerty. Zaručeně praví J a strašidelní čerti pohrozili všem hříšným dětem, které byly zapsané v Knize hříchů. Naopak všechny vzorné děti byly pochváleny od andělů. Někde došlo i na slzičky, prosby o odpuštění a sliby polepšení. Nakonec se stejně všichni dočkali sladké odměny a užili si Mikuláše tak, jak se má, nejprve s očekáváním a obavami a pak s radostnou úlevou, že si peklo tentokrát zase nikoho neodneslo.
Další fotky naleznete ve fotogalerii.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.