Mikuláš ve škole (Urban)

Tak jako každý rok, tak i letos navštívil děti v mateřské školce a žáky 1. stupně Mikuláš s anděly a čerty. Zaručeně praví J a strašidelní čerti pohrozili všem hříšným dětem, které byly zapsané v Knize hříchů. Naopak všechny vzorné děti byly pochváleny od andělů. Někde došlo i na slzičky, prosby o odpuštění a sliby polepšení. Nakonec se stejně všichni dočkali sladké odměny a užili si Mikuláše tak, jak se má, nejprve s očekáváním a obavami a pak s radostnou úlevou, že si peklo tentokrát zase nikoho neodneslo.
Další fotky naleznete ve fotogalerii.