Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Mikuláš ve škole (Urban)

Tak jako každý rok, tak i letos navštívil děti v mateřské školce a žáky 1. stupně Mikuláš s anděly a čerty. Zaručeně praví J a strašidelní čerti pohrozili všem hříšným dětem, které byly zapsané v Knize hříchů. Naopak všechny vzorné děti byly pochváleny od andělů. Někde došlo i na slzičky, prosby o odpuštění a sliby polepšení. Nakonec se stejně všichni dočkali sladké odměny a užili si Mikuláše tak, jak se má, nejprve s očekáváním a obavami a pak s radostnou úlevou, že si peklo tentokrát zase nikoho neodneslo.
Další fotky naleznete ve fotogalerii.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.