Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Mikuláš ve škole (Švihlová)

V pondělí 5.12.2011 navštívil naši školu Mikuláš, anděl a čerti. Nejprve se zašli podívat do tříd prvního stupně a posléze také do 6. tříd.
Děti máme ve škole asi moc hodné (oproti loňskému roku), protože se čertů bálo jen pár těch menších z prvních tříd. Nakonec vše dobře dopadlo. Čert si nikoho v pytli neodnesl a každé dítko dostalo od Mikuláše nějakou odměnu. Prohlédněte si fotky (více ve fotogalerii).

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena