Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Mikuláš ve škole 5.12.2016 (Honcová)

V pondělí  5.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čertů a andělů. Tuto oblíbenou tradici má vždy na starost devátá třída a někteří naši nejstarší žáci byli skutečně namaskováni k nepoznání. Průvod navštívil postupně mateřskou školu, všechny třídy  prvního stupně a nakonec i druhý stupeň. Během návštěvy jednotlivých tříd vždy Mikuláš promlouval k dětem a četl z „Knihy hříchů“ jména hříšníků, kteří by se měli polepšit. Poté si je vzali do parády čerti, zatímco hodní andělé rozdávali všem sladké odměny.

Mikuláš: Matyáš Kaiser
Čerti: Vincent Němec, František Špinka
Andělé: Tereza Bulínová, Denisa Pacáková