Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách. S nadílkou zavítali do tříd 1.stupně, od dětí si ale nejprve vyslechli krásné zimní i čertovské básničky. Během návštěvy jednotlivých tříd Mikuláš vždy promlouval k dětem a četl z „Knihy hříchů“ jména hříšníků, kterých bylo letos velice málo, přesto by se někteří měli polepšit. Také nezapomněl pochválil všechny, kteří se celý rok snažili dělat svým blízkým radost. Děkujeme „svaté trojici“ za milou návštěvu naší školy. Budeme se na ně opět těšit v příštím roce.