Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách. S nadílkou zavítali do tříd 1.stupně, od dětí si ale nejprve vyslechli krásné zimní i čertovské básničky. Během návštěvy jednotlivých tříd Mikuláš vždy promlouval k dětem a četl z „Knihy hříchů“ jména hříšníků, kterých bylo letos velice málo, přesto by se někteří měli polepšit. Také nezapomněl pochválil všechny, kteří se celý rok snažili dělat svým blízkým radost. Děkujeme „svaté trojici“ za milou návštěvu naší školy. Budeme se na ně opět těšit v příštím roce.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.