Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Mikuláš ve škole 2010 (Švihlová)

V pátek 3. prosince 2010 nás navštívil, jako každý rok, Mikuláš, čert a anděl. Mikuláš potěšil hodné děti sladkostmi, anděl se na všechny  usmíval a čert lákal zlobivé děti do pytle. Mnoho žáků naší školy, malých i velkých, nemělo asi úplně čisté svědomí, a proto se někteří raději schovávali pod stůl nebo za záda paní učitelky. Asi to s našimi žáky není nejhorší, protože všechny děti nakonec ve škole zůstaly a pouze u některých si to čert déle rozmýšlel. Tito hříšníci si jistě dají příště pozor. Napřesrok už by to nemuselo tak dobře dopadnout:-) 
 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.