Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Mikuláš ve škole 2010 (Švihlová)

V pátek 3. prosince 2010 nás navštívil, jako každý rok, Mikuláš, čert a anděl. Mikuláš potěšil hodné děti sladkostmi, anděl se na všechny  usmíval a čert lákal zlobivé děti do pytle. Mnoho žáků naší školy, malých i velkých, nemělo asi úplně čisté svědomí, a proto se někteří raději schovávali pod stůl nebo za záda paní učitelky. Asi to s našimi žáky není nejhorší, protože všechny děti nakonec ve škole zůstaly a pouze u některých si to čert déle rozmýšlel. Tito hříšníci si jistě dají příště pozor. Napřesrok už by to nemuselo tak dobře dopadnout:-)