Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Mikuláš ve škole 2010 (Švihlová)

V pátek 3. prosince 2010 nás navštívil, jako každý rok, Mikuláš, čert a anděl. Mikuláš potěšil hodné děti sladkostmi, anděl se na všechny  usmíval a čert lákal zlobivé děti do pytle. Mnoho žáků naší školy, malých i velkých, nemělo asi úplně čisté svědomí, a proto se někteří raději schovávali pod stůl nebo za záda paní učitelky. Asi to s našimi žáky není nejhorší, protože všechny děti nakonec ve škole zůstaly a pouze u některých si to čert déle rozmýšlel. Tito hříšníci si jistě dají příště pozor. Napřesrok už by to nemuselo tak dobře dopadnout:-) 
 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.