Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Mikuláš v škole 2013 (Urban)

Ve čtvrtek 5.12.2013 navštívil děti v mateřské školce a žáky 1. stupně Mikuláš s anděly a čerty. Zaručeně praví a strašidelní čerti pohrozili všem hříšným dětem a naopak andělé pochválili všechny vzorné děti. Někde došlo i na slzičky, prosby o odpuštění a sliby polepšení. Nakonec se stejně všichni dočkali sladké odměny a užili si Mikuláše tak, jak se má, nejprve s očekáváním a obavami a pak s radostnou úlevou, že si peklo tentokrát zase nikoho neodneslo.
Další fotky naleznete ve fotogalerii.