Mikuláš a čert 2009

NÁVŠTĚVA MIKULÁŠE, ČERTA A ANDĚLA
Jako každý rok, tak i letos na naši školu zavítala tato známá trojka. Mikuláš odměnil hodné děti čokoládovou figurkou a čert spouštěl na ty nehodné hrůzu... Nakonec se zjistilo, že vlastně všechny děti byly v tomto roce hodné (ovšem každé jinak:-)
a tak sladkou odměnu dostaly všechny.
Pozor!  Příští rok přijdou zase.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.