Mezinárodní Velikonoce (Šímová)

V úterý před Velikonocemi se naše třída zúčastnila programu Mezinárodní Velikonoce, který se celý týkal těchto svátků. Dozvěděli jsme se, jak se slaví Velikonoce v jiných zemích, zasoutěžili jsme si a také jsme si vyrobili krásné dekorace, z nich budou mít naše maminky určitě radost.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.