Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Mezinárodní Velikonoce (Šímová)

V úterý před Velikonocemi se naše třída zúčastnila programu Mezinárodní Velikonoce, který se celý týkal těchto svátků. Dozvěděli jsme se, jak se slaví Velikonoce v jiných zemích, zasoutěžili jsme si a také jsme si vyrobili krásné dekorace, z nich budou mít naše maminky určitě radost.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena