Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Mezinárodní fotbalový turnaj v Hejnicích

MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ V HEJNICÍCH
V pondělí 28.5.2007 se starší i mladší žáci naší školy zúčastnili mezinárodního fotbalového turnaje v Hejnicích. Zúčastněni  byli dva zástupci „země galského kohouta“ a to města St. Valery a Allouville, Polsko reprezentoval Gryfow a konečně Čechy byly zastoupeny naší školou a kluby Rapidem  a Ruprechticemi. Turnaj se týkal dvou věkových kategorií – mladších i starších žáků ( v každé kategorii naši školu reprezentovaly dva týmy A a B).
Do semifinálových bojů postoupilo A-čko i B-čko v mladší a pouze A-čko ve starší kategorii. Na obranu borců ze staršího „B“ týmu nutno dodat, že  ve skupině se utkali s oběma finalisty – takže Matěška, Vóďa, Pácaltík, Sedloud, Appik, Šíša, Karel a Studna se nemají rozhodně za co stydět !!!  Příjemným překvapením bylo bronzové umístění borců z 6.A, kteří se utkali s minimálně o rok staršími borci – za toto umístění Vám patří dík a uznání!!! Starší žáci prohráli v souboji o finále, takže se střetli s Hejnicemi o třetí místo – toto utkání s mírnými komplikacemi zvládli a tak další bronz pro Barvírnu…
Nejlépe si v turnaji vedlo mladší A-čko – borci jako Kópa, Čápik, Koťas, Divišáci, Frýbič, Šulcik, Klapinda a Méča to dotáhli ke stříbru – vefinále podlehli velmi fotbalovým francouzům. Takže všem děkujeme a Šíšovi přejeme brzké vyléčení zraněného kotníku!!!