Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Mezinárodní fotbalový turnaj v Hejnicích

MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ V HEJNICÍCH
V pondělí 28.5.2007 se starší i mladší žáci naší školy zúčastnili mezinárodního fotbalového turnaje v Hejnicích. Zúčastněni  byli dva zástupci „země galského kohouta“ a to města St. Valery a Allouville, Polsko reprezentoval Gryfow a konečně Čechy byly zastoupeny naší školou a kluby Rapidem  a Ruprechticemi. Turnaj se týkal dvou věkových kategorií – mladších i starších žáků ( v každé kategorii naši školu reprezentovaly dva týmy A a B).
Do semifinálových bojů postoupilo A-čko i B-čko v mladší a pouze A-čko ve starší kategorii. Na obranu borců ze staršího „B“ týmu nutno dodat, že  ve skupině se utkali s oběma finalisty – takže Matěška, Vóďa, Pácaltík, Sedloud, Appik, Šíša, Karel a Studna se nemají rozhodně za co stydět !!!  Příjemným překvapením bylo bronzové umístění borců z 6.A, kteří se utkali s minimálně o rok staršími borci – za toto umístění Vám patří dík a uznání!!! Starší žáci prohráli v souboji o finále, takže se střetli s Hejnicemi o třetí místo – toto utkání s mírnými komplikacemi zvládli a tak další bronz pro Barvírnu…
Nejlépe si v turnaji vedlo mladší A-čko – borci jako Kópa, Čápik, Koťas, Divišáci, Frýbič, Šulcik, Klapinda a Méča to dotáhli ke stříbru – vefinále podlehli velmi fotbalovým francouzům. Takže všem děkujeme a Šíšovi přejeme brzké vyléčení zraněného kotníku!!!

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.