Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Mezinárodní fotbalový turnaj v Hejnicích

MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ V HEJNICÍCH
V pondělí 28.5.2007 se starší i mladší žáci naší školy zúčastnili mezinárodního fotbalového turnaje v Hejnicích. Zúčastněni  byli dva zástupci „země galského kohouta“ a to města St. Valery a Allouville, Polsko reprezentoval Gryfow a konečně Čechy byly zastoupeny naší školou a kluby Rapidem  a Ruprechticemi. Turnaj se týkal dvou věkových kategorií – mladších i starších žáků ( v každé kategorii naši školu reprezentovaly dva týmy A a B).
Do semifinálových bojů postoupilo A-čko i B-čko v mladší a pouze A-čko ve starší kategorii. Na obranu borců ze staršího „B“ týmu nutno dodat, že  ve skupině se utkali s oběma finalisty – takže Matěška, Vóďa, Pácaltík, Sedloud, Appik, Šíša, Karel a Studna se nemají rozhodně za co stydět !!!  Příjemným překvapením bylo bronzové umístění borců z 6.A, kteří se utkali s minimálně o rok staršími borci – za toto umístění Vám patří dík a uznání!!! Starší žáci prohráli v souboji o finále, takže se střetli s Hejnicemi o třetí místo – toto utkání s mírnými komplikacemi zvládli a tak další bronz pro Barvírnu…
Nejlépe si v turnaji vedlo mladší A-čko – borci jako Kópa, Čápik, Koťas, Divišáci, Frýbič, Šulcik, Klapinda a Méča to dotáhli ke stříbru – vefinále podlehli velmi fotbalovým francouzům. Takže všem děkujeme a Šíšovi přejeme brzké vyléčení zraněného kotníku!!!

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.