Městská policie přednáší dětem (Plachá)

MĚSTSKÁ POLICIE PŘEDNÁŠÍ NAŠIM DĚTEM
V měsíci březnu přednášel člen  Městské policie v Liberci  z oddělení prevence našim žákům o bezpečnosti v silničním provozu. Přednášky byly určeny pro třídy na 1.stupni. Nejmenší se seznámili s prací městské policie, všech dětí  se  samozřejmě dotýkala bezpečnost  v silničním provozu. a pravidla chodce. Pro nejstarší žáky paní učitelky vybraly téma šikany a kyberšikany.  Naši žáci se také zapojili do výtvarné soutěže městské policie. Přejme si, aby naše děti přišly vždycky v pořádku do školy i domů.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.