Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Merkur není jen planeta (Honcová)

Na konci ledna se žáci z 8.B zúčastnili s p. učitelkou Honcovou soutěže při výstavě „MERKUR není jen planeta“.  Během čtyř hodin jsme museli postavit podle fantazie rozhlednu. Pár dnů před soutěží jsme se šli na výstavu podívat, aby se každý pokusil něco postavit a zkusil vymyslet, jak by mohla rozhledna vypadat. Celá třída se snažila a všichni měli dobré nápady. V pondělí odpoledne jsme šli stavět naostro. Z celé třídy byl sestaven 6-ti členný tým: L. Slavík, A. Gorská,. L Konečná,. L. Vystrčilová,,P. Moc a M. Rambousek.V pátek 31.1.2014 pak proběhlo slavnostní vyhlášení a náš tým se umístil na krásném druhém místě. Jako odměnu jsme dostali velkou stavebnici Merkur a diplom.

za 8.B Lucie Konečná
více na: http://www.tvrtm.cz/nejhezci-vez-ze-stavebnice-merkur-postavily-deti-ze-zakladky-na-vybezku-clanek-16561.html