Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Média, kýč a já (Plachá)

14.2.  MÉDIA , KÝČ A JÁ – byl název vzdělávacího pořadu Krajské vědecké knihovny v Liberci, kterého se zúčastnili  žáci  5.B. Ti  využili  Dne  Sv. Valentýna  a sami  se  pokusili vytvořit stránky časopisu  k těmto oslavám. Nevěřili byste, jaké kreativity žáci v tomto tématu  dosáhli !  Prostřednictvím  této práce , děti objevily, že média nás velmi často ovlivňují proto,že pracují s kýčem.
Tento pořad měl vazbu na průřezová témata : mediální  výchova a osobnostní a sociální výchova.