Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Média, kýč a já (Plachá)

14.2.  MÉDIA , KÝČ A JÁ – byl název vzdělávacího pořadu Krajské vědecké knihovny v Liberci, kterého se zúčastnili  žáci  5.B. Ti  využili  Dne  Sv. Valentýna  a sami  se  pokusili vytvořit stránky časopisu  k těmto oslavám. Nevěřili byste, jaké kreativity žáci v tomto tématu  dosáhli !  Prostřednictvím  této práce , děti objevily, že média nás velmi často ovlivňují proto,že pracují s kýčem.
Tento pořad měl vazbu na průřezová témata : mediální  výchova a osobnostní a sociální výchova.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.