Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Média, kýč a já (Plachá)

14.2.  MÉDIA , KÝČ A JÁ – byl název vzdělávacího pořadu Krajské vědecké knihovny v Liberci, kterého se zúčastnili  žáci  5.B. Ti  využili  Dne  Sv. Valentýna  a sami  se  pokusili vytvořit stránky časopisu  k těmto oslavám. Nevěřili byste, jaké kreativity žáci v tomto tématu  dosáhli !  Prostřednictvím  této práce , děti objevily, že média nás velmi často ovlivňují proto,že pracují s kýčem.
Tento pořad měl vazbu na průřezová témata : mediální  výchova a osobnostní a sociální výchova.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.