Média, kýč a já (Plachá)

14.2.  MÉDIA , KÝČ A JÁ – byl název vzdělávacího pořadu Krajské vědecké knihovny v Liberci, kterého se zúčastnili  žáci  5.B. Ti  využili  Dne  Sv. Valentýna  a sami  se  pokusili vytvořit stránky časopisu  k těmto oslavám. Nevěřili byste, jaké kreativity žáci v tomto tématu  dosáhli !  Prostřednictvím  této práce , děti objevily, že média nás velmi často ovlivňují proto,že pracují s kýčem.
Tento pořad měl vazbu na průřezová témata : mediální  výchova a osobnostní a sociální výchova.