Média, kýč a já (Plachá)

14.2.  MÉDIA , KÝČ A JÁ – byl název vzdělávacího pořadu Krajské vědecké knihovny v Liberci, kterého se zúčastnili  žáci  5.B. Ti  využili  Dne  Sv. Valentýna  a sami  se  pokusili vytvořit stránky časopisu  k těmto oslavám. Nevěřili byste, jaké kreativity žáci v tomto tématu  dosáhli !  Prostřednictvím  této práce , děti objevily, že média nás velmi často ovlivňují proto,že pracují s kýčem.
Tento pořad měl vazbu na průřezová témata : mediální  výchova a osobnostní a sociální výchova.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.