Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

McDonalds Cup 4.-5.tříd (Urban)

Žáci 4.-5.třídy se ve čtvrtek 26.5.2011 zúčastnili okresního finále v McDonald’s Cupu na hřišti ve Vratislavicích. Ve finále kromě nás hrály i ZŠ Husova, ZŠ Chrastava a ZŠ Frýdlant. Po výsledcích 18:1 se ZŠ Frýdlent, 6:4 se ZŠ Chrastava a 8:3 se ZŠ Husova naši žáci obsadili 1. místo a postoupili tak do krajského finále, které se koná v pátek 3.6.2011 na hřišti U Nisy v Libereci.
Dík patří mužstvu v tomto složení: M.Mečíř, J.Daněk, T.Plechatý, J.Stibor, D.Kleiner (5.A), M.Kolomazník, M.Stříteský (5.B), O.Belák a E.Sonntagová (4.A).
Nejlepšími střelci turnaje se shodně stali Matěj Mečíř a Kuba Daněk, oba s 11 góly na kontě.

Výsledky a fotografie budou zveřejněny na www.vratislavicehriste.cz

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.