Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

McDonalds Cup 4.-5.tříd (Urban)

Žáci 4.-5.třídy se ve čtvrtek 26.5.2011 zúčastnili okresního finále v McDonald’s Cupu na hřišti ve Vratislavicích. Ve finále kromě nás hrály i ZŠ Husova, ZŠ Chrastava a ZŠ Frýdlant. Po výsledcích 18:1 se ZŠ Frýdlent, 6:4 se ZŠ Chrastava a 8:3 se ZŠ Husova naši žáci obsadili 1. místo a postoupili tak do krajského finále, které se koná v pátek 3.6.2011 na hřišti U Nisy v Libereci.
Dík patří mužstvu v tomto složení: M.Mečíř, J.Daněk, T.Plechatý, J.Stibor, D.Kleiner (5.A), M.Kolomazník, M.Stříteský (5.B), O.Belák a E.Sonntagová (4.A).
Nejlepšími střelci turnaje se shodně stali Matěj Mečíř a Kuba Daněk, oba s 11 góly na kontě.

Výsledky a fotografie budou zveřejněny na www.vratislavicehriste.cz