Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

MC Donalds cup (Sakařová)

26.4.2013 se žáci 1.-3.tř. vydali na hřiště Plátenická, aby se zúčastnili MC Donald´s cupu. Los nám bohužel nepřál,  protože jsme dostali ZŠ  Vrchlického, která byla loni druhá na republikovém finále. S vítězstvím jsme tedy nepočítali, ale dali jsme si za cíle:
1. Nedostat od Vrchlického 10 gólů
2. Skončit druzí (s námi tam byla ještě ZŠ Švermova, ZŠ Doctrina).

Díky skvělým zákrokům Šťastného, Mokříže, Šaška, Mrskoše, Plíhala (v  bráně) jsme oba dva cíle splnili. I ostatní chlapci se snažili, a proto patří dík Krejsovi, Stejskalovi, Bobkovi, Špinkovi, Hrečinovi.