Mc Donalds Cup 4. - 5. tříd (Václav)

Po středečním základním kole musíme hovořit o štěstí, protože jen s jeho velkou podporou jsme postoupili do dalšího kola. O prvenství rozhodovala jediná vstřelená branka. Proto se sluší uznat, že týmy škol U ŠKOLY a ZŠ ČESKÉ byly naprosto rovnoceným partnerem. Do turnaje zasáhli: PLECHATÝ, SONNTAGOVÁ, STIBOR, BELÁK, DANĚK, KLEINER, STŘÍTESKÝ, KOLOMAZNÍK a FIRMAN.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.