Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Mc Donalds cup 29.5.2015 (Václav)

KRAJSKÉ FINÁLE FOTBALOVÉHO MC DONALD´S CUPU
Pátek 29. 6. 2015 byl finálovým dnem, kdy se na stadionu U Nisy konal finálový  fotbalový turnaj Libereckého kraje. Vítěz se probojoval  na celorepublikový Svátek fotbalu, který se koná 10. – 11. 6. 2015 na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou. Vítězem se nakonec stali naši borci, kteří i s jednou porážkou dokázali obsadit  1. místo.

Ale popořadě…

K prvnímu utkání jsme nastoupili proti ZŠ Jilemnice. Nutno podotknout, že hlavně ze začátku utkání jsme měli s běhavým soupeřem problémy. Postupně se však začala prosazovat fotbalová kvalita a konečné skóre se zastavilo na stavu 6:1 v náš prospěch (střelci: Stibor 4, Vácha, vlastní)
V druhém zapase jsme narazili na  tým ZŠ Pasířské z Jablonce. Tento zápas byl z naší strany velmi nepovedený, kdy se nedařilo zcela nic – kombinace vázla a šance ne a ne proměnit, zato soupeř trestal každou naší chybu a prohra 2:1 byla na světě (střelec: Stibor)
Třetí zápas byl od začátku v naší režii a vítězství jsme potvrdili výsledkem 10:1 (střelci: Stibor 6, Vácha 3, Svrček) a jelikož tým z Jablonce prohrál svůj poslední zápas s Jilemnicí, POSTUP NA REPUBLIKOVÉ FINÁLE BYL NÁŠ!!!


HOŠI DĚKUJEME!!!

SESTAVA: SVRČEK, VÁCHA, KAŠPAR, ŠŤASTNÝ, MOKŘÍŽ, STIBOR, ŠAŠEK, KREJSA, MRSKOŠ