Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Mc Donalds cup 1.-3.tříd (Václav)

V pátek 13.4.2012 jsme uspořádali v naší hale základní kolo v minikopané. Žáci 1.-3. tříd se srdnatě „rvali“ o postup do dalších kol. Jelikož naše skupina měla pět členů, postupovali do dalšího turnaje první dva týmy – a to jsme byli my a vítězná ZŠ VESEC. O našem postupu rozhodlo až 10 min. prodloužení, protože jsme měli po turnaji stejně bodů i shodné skóre jako ZŠ FRANTIŠKOV. V prodloužení nám postup zajistil „zlatým“ gólem DOMINIK ŠŤASTNÝ, který vsítil nádhernou branku. Děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

SESTAVA: ŠAŠEK, SAMEK, ŠLÉGL, PLECHATÝ, ŠŤASTNÝ, MOKŘÍŠ, VITTIŠ, PACOUREK a CULEK