Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Mc Donalds cup 1.-3.tříd (Václav)

V pátek 13.4.2012 jsme uspořádali v naší hale základní kolo v minikopané. Žáci 1.-3. tříd se srdnatě „rvali“ o postup do dalších kol. Jelikož naše skupina měla pět členů, postupovali do dalšího turnaje první dva týmy – a to jsme byli my a vítězná ZŠ VESEC. O našem postupu rozhodlo až 10 min. prodloužení, protože jsme měli po turnaji stejně bodů i shodné skóre jako ZŠ FRANTIŠKOV. V prodloužení nám postup zajistil „zlatým“ gólem DOMINIK ŠŤASTNÝ, který vsítil nádhernou branku. Děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

SESTAVA: ŠAŠEK, SAMEK, ŠLÉGL, PLECHATÝ, ŠŤASTNÝ, MOKŘÍŠ, VITTIŠ, PACOUREK a CULEK 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.