Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Mc Donald´s cup - 23.4.2010 (Václav)

MC DONALD´S CUP 2010
V pátek 23.4. 2010 vstoupil náš fotbalový potěr do celorepublikové fotbalové soutěže. V turnaji jsme narazili na dva nepříjemné soupeře (ZŠ U ŠKOLY  a ZŠ U SOUDU), ale nenechali jsme se zaskočit a svou trpělivou hrou slavili úspěch v podobě postupu do dalšího kola. Největší podíl na tomto úspěchu mají naší „špílmachři“ – BARAC, MEČÍŘ, ŠŮMA a DANĚK. Ostatní (KOLOMAZNÍK, ARIKAN, KOS, PLECHATÝ a ABRT) také přispěli dobrým výkonem k tomuto umístění.
Děkujeme a hodně sportovního štěstí do dalšího kola – BUDE HO POTŘEBA!!!

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.