Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Mc Donald´s cup - 23.4.2010 (Václav)

MC DONALD´S CUP 2010
V pátek 23.4. 2010 vstoupil náš fotbalový potěr do celorepublikové fotbalové soutěže. V turnaji jsme narazili na dva nepříjemné soupeře (ZŠ U ŠKOLY  a ZŠ U SOUDU), ale nenechali jsme se zaskočit a svou trpělivou hrou slavili úspěch v podobě postupu do dalšího kola. Největší podíl na tomto úspěchu mají naší „špílmachři“ – BARAC, MEČÍŘ, ŠŮMA a DANĚK. Ostatní (KOLOMAZNÍK, ARIKAN, KOS, PLECHATÝ a ABRT) také přispěli dobrým výkonem k tomuto umístění.
Děkujeme a hodně sportovního štěstí do dalšího kola – BUDE HO POTŘEBA!!!