Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Mc Donald´s cup - 23.4.2010 (Václav)

MC DONALD´S CUP 2010
V pátek 23.4. 2010 vstoupil náš fotbalový potěr do celorepublikové fotbalové soutěže. V turnaji jsme narazili na dva nepříjemné soupeře (ZŠ U ŠKOLY  a ZŠ U SOUDU), ale nenechali jsme se zaskočit a svou trpělivou hrou slavili úspěch v podobě postupu do dalšího kola. Největší podíl na tomto úspěchu mají naší „špílmachři“ – BARAC, MEČÍŘ, ŠŮMA a DANĚK. Ostatní (KOLOMAZNÍK, ARIKAN, KOS, PLECHATÝ a ABRT) také přispěli dobrým výkonem k tomuto umístění.
Děkujeme a hodně sportovního štěstí do dalšího kola – BUDE HO POTŘEBA!!!

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.