Mc Donald´s cup 23.4.2009

MC DONALD´S CUP
Základní kolo této postupové fotbalové soutěže 1. - 3. tříd se konalo na naší škole ve čtvrtek 23.4.2009. Po jedné remíze a dvou jasných vitězstvích jsme postoupili do okresního finále, které se koná na naší škole 20.5.2009.
SESTAVA: DANĚK MEČÍŘ, PLECHATÝ, EXNER, KRAUS, STŘÍTESKÝ, HADJSALAH, KOLOMAZNÍK, VAŇÁTKO
NEJLEPŠÍM STŘELCEM TURNAJE BYL DANĚK S 5 GÓLY. GRATULUJEME!!!

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.