Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Mc Donald´s cup 2009

MC DONALD´S CUP 2009
Ve čtvrtek 16.4.09 jsem vstoupili do celorepublikové fotbalové soutěže Mc Donald´s cup a to v kategorii 4. – 5. tříd. V základní skupině na nás čekali soupeři z Chrastavy a Hrádku nad Nisou. S prvně jmenovanou školou jsme vyhráli 6:0 a s Hrádkem 6:1. postopili jsme tedy do dalšího kola. Nejlepším střelcem našeho týmu byl Patrik Resl.
SESTAVA: KRÁL, BENC, BEDNÁŘ, KADLEC, ŠŮMA, RESL ĎURIŠ, KOS, ARIKAN
KLUCI DÍKY ZA POSTUP A UVIDÍME, CO NA NÁS ČEKÁ V PŘÍŠTÍM KOLE…

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.