Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Mc Donald´s cup 2009

MC DONALD´S CUP 2009
Ve čtvrtek 16.4.09 jsem vstoupili do celorepublikové fotbalové soutěže Mc Donald´s cup a to v kategorii 4. – 5. tříd. V základní skupině na nás čekali soupeři z Chrastavy a Hrádku nad Nisou. S prvně jmenovanou školou jsme vyhráli 6:0 a s Hrádkem 6:1. postopili jsme tedy do dalšího kola. Nejlepším střelcem našeho týmu byl Patrik Resl.
SESTAVA: KRÁL, BENC, BEDNÁŘ, KADLEC, ŠŮMA, RESL ĎURIŠ, KOS, ARIKAN
KLUCI DÍKY ZA POSTUP A UVIDÍME, CO NA NÁS ČEKÁ V PŘÍŠTÍM KOLE…