Mc Donald´s cup - 10.5.2010 (Václav)

MC DONALD´S CUP 10.5.2010
V semifinálovém utkání Mc Donald´s Cupu (o postup do okresního finále) jsme se utkali s týmem ZŠ U ŠKOLY. Utkání bylo naprosto vyrovnané a také skončilo remízou. Muselo se  tedy rozhodnout  prostřednictvím pokutových kopů. Zde se štěstěna přiklonila k soupeři a ten si vystřílel postup do dalšího kola. Děkujeme našim fotbalovým nadějím za velmi dobrý výkon a reprezentaci školy.
NAŠE SESTAVA: PLECHATÝ, ŠLÉGL, FIRMAN, SONNTAGOVÁ, BELÁK, ELZNIC, KVASNIČKA, NOVÁK a HADJSALAH

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.