Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Mc Donald´s cup - 10.5.2010 (Václav)

MC DONALD´S CUP 10.5.2010
V semifinálovém utkání Mc Donald´s Cupu (o postup do okresního finále) jsme se utkali s týmem ZŠ U ŠKOLY. Utkání bylo naprosto vyrovnané a také skončilo remízou. Muselo se  tedy rozhodnout  prostřednictvím pokutových kopů. Zde se štěstěna přiklonila k soupeři a ten si vystřílel postup do dalšího kola. Děkujeme našim fotbalovým nadějím za velmi dobrý výkon a reprezentaci školy.
NAŠE SESTAVA: PLECHATÝ, ŠLÉGL, FIRMAN, SONNTAGOVÁ, BELÁK, ELZNIC, KVASNIČKA, NOVÁK a HADJSALAH

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena