Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Mc Donald´s cup - 10.5.2010 (Václav)

MC DONALD´S CUP 10.5.2010
V semifinálovém utkání Mc Donald´s Cupu (o postup do okresního finále) jsme se utkali s týmem ZŠ U ŠKOLY. Utkání bylo naprosto vyrovnané a také skončilo remízou. Muselo se  tedy rozhodnout  prostřednictvím pokutových kopů. Zde se štěstěna přiklonila k soupeři a ten si vystřílel postup do dalšího kola. Děkujeme našim fotbalovým nadějím za velmi dobrý výkon a reprezentaci školy.
NAŠE SESTAVA: PLECHATÝ, ŠLÉGL, FIRMAN, SONNTAGOVÁ, BELÁK, ELZNIC, KVASNIČKA, NOVÁK a HADJSALAH

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.