Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Mc Donald´s cup - 10.5.2010 (Václav)

MC DONALD´S CUP 10.5.2010
V semifinálovém utkání Mc Donald´s Cupu (o postup do okresního finále) jsme se utkali s týmem ZŠ U ŠKOLY. Utkání bylo naprosto vyrovnané a také skončilo remízou. Muselo se  tedy rozhodnout  prostřednictvím pokutových kopů. Zde se štěstěna přiklonila k soupeři a ten si vystřílel postup do dalšího kola. Děkujeme našim fotbalovým nadějím za velmi dobrý výkon a reprezentaci školy.
NAŠE SESTAVA: PLECHATÝ, ŠLÉGL, FIRMAN, SONNTAGOVÁ, BELÁK, ELZNIC, KVASNIČKA, NOVÁK a HADJSALAH