Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Matematický klokan (Pěničková)

Každoročně k nám v předjaří zaskočí klokan, abychom si porovnali síly v mezinárodní matematické soutěži. Ani letošek nebyl výjimkou, a tak si většina z nás své hlavičky potrápila. V kategorii CVRČEK (2. a 3. třída) si nejlépe vedla Natálka Drapáková s 50 body ze 3. třídy. Na 2. místě se 49 body se umístil druhák Vojta Vávra a těsně na 3. příčce skončili Tereza Bulínová a Matěj Hruška se 48 body.
V kategorii KLOKÁNEK (4. a 5. třída) se nejlépe dařilo žákům 5.B, kteří obsadili všechna 3 místa na pomyslném stupni vítězů. 92 bodů získala děvčata Eliška Sůvová a Veronika Pavlíková, třetí příčku s 90 body obsadil Jirka Vrba.
V kategorii BENJAMIN (6. a 7. třída) se nejlépe vedlo Kubovi Culkovi ze 7. třídy. Získal 54 bodů. 2. místo obsadil Pepa Šůma  s 52 body a na 3. místě se umístil se 49 body Štefan Nehilla.
V kategorii KADET (8. a 9. třída) získal prvenství Michal Kvítek a jeho 77 bodů, 2. místo obsadil Patrik Piršel se 74 body – oba jsou žáky 9. třídy. Na 3. místě skončila se 73 body osmačka Petra Čápová.
Všem gratulujeme.

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření