Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Matematický klokan (Pěničková)

Každoročně k nám v předjaří zaskočí klokan, abychom si porovnali síly v mezinárodní matematické soutěži. Ani letošek nebyl výjimkou, a tak si většina z nás své hlavičky potrápila. V kategorii CVRČEK (2. a 3. třída) si nejlépe vedla Natálka Drapáková s 50 body ze 3. třídy. Na 2. místě se 49 body se umístil druhák Vojta Vávra a těsně na 3. příčce skončili Tereza Bulínová a Matěj Hruška se 48 body.
V kategorii KLOKÁNEK (4. a 5. třída) se nejlépe dařilo žákům 5.B, kteří obsadili všechna 3 místa na pomyslném stupni vítězů. 92 bodů získala děvčata Eliška Sůvová a Veronika Pavlíková, třetí příčku s 90 body obsadil Jirka Vrba.
V kategorii BENJAMIN (6. a 7. třída) se nejlépe vedlo Kubovi Culkovi ze 7. třídy. Získal 54 bodů. 2. místo obsadil Pepa Šůma  s 52 body a na 3. místě se umístil se 49 body Štefan Nehilla.
V kategorii KADET (8. a 9. třída) získal prvenství Michal Kvítek a jeho 77 bodů, 2. místo obsadil Patrik Piršel se 74 body – oba jsou žáky 9. třídy. Na 3. místě skončila se 73 body osmačka Petra Čápová.
Všem gratulujeme.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření